Vadeli Kümes Kurulumu İçin Fiyat Alınız

Tavuk Kümesi

Tavuk yetiştiriciliği için uygun farklı boy ve ebatlardaki standartla uygun hazırlanmış ahşap ve çadır tavuk kümeslerini tavukpazari.net güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Mini ve orta boy kümes alımlarında tavuklarınız bizden


Hobi Tavuk Kümesi

Müşterilerimize, 2015 yılında kurduğumuz Tavuk Pazarı işletmemizden, hobi tavukçuluğu için hizmetlerimize devam ediyoruz. Hobi tavukçuluğu, genel olarak evlerin bahçelerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir yöntemdir. Uygun bahçe ortamının tavuklara sağlanması ve tavukların bu alanda diledikleri gibi dolaşırken yem ve hava ihtiyacını karşılaması gerekir. İşletmemiz, tavuk ve tavukçuluk ekipmanları satışı yapan işletmelerle, müşterileri bir araya getiren bir platform olarak görev yapmaktadır. Bünyemizde farklı türlerde tavukçuluk için uygun kümeslerimiz yer alıyor.

Büyük V Çatılı Tavuk Kümesi

Tavuk kümesi ürünlerimiz arasında en büyük boyutlara sahip olan bu ürünümüz, içerisinde toplamda 25 adet tavuk bakımı sağlayabilmektedir. Dıştan dışa ölçülmüş ürünün boyutları, 150x295x225 olarak bilinmektedir. Çatı kısmı, tüm kümesin etrafında yağmurdan ve güneşten korumak için 4 ile 5 santimetre genişlikte üretilmektedir. Kümesin etrafı, çitlerle kaplıdır, böylece hayvanlarınızın dışarıdan saldırıya uğramaması sağlanır. İçerisinde 4 adet folluk ve 4 adet tüneme çıtası bulunan büyük v çatılı kümes, müşterilerimizin evlerine ve bahçelerine hem kolay üretim imkanı hem de dekoratif görüntü sağlayacaktır. Özel teller kullanılan üründe, ahşap malzemeler de yoğun şekilde kullanılmıştır.

Orta Ahşap Tavuk Kümesi

Orta boyutta tavuk üretimi ve yumurta üretimi için tercih edilebilecek ürünlerimiz arasında yer alan kümesimizin boyutları 202x78x145 olarak biliniyor. Dıştan dışa ölçümler yapılmaktadır. Kapalı alanı ölçüleri 15x78, bahçe alanı ölçüleri 162x78 olarak belirtilmektedir. Ultra kalitede yerli çam ağacı kullanılarak üretimi sağlanan kümes, içerisinde 10 adet tavuk bakımına uygundur.

Eğer daha fazla tavuk bakmak istiyorsanız, genişliği ve derinliği artırmanız faydalı olacaktır. Ürün içerisinde 2 adet folluk ve 2 adet tünek çıtası bulunmaktadır. Ilıman iklimlerde 10 adet, sıcak iklimlerde 9 adet tavuk beslenmesi önerilmektedir. Son derece kibar görüntüsünün yanında, tavuklarınızın mutlu olmasını ve daha sağlıklı yumurtalar üretmesini de sağlamaktadır.

Mini Ahşap Tavuk Kümesi

Mini tavuk kümesi, az sayıda tavuk bakmak isteyenler ve yeri dar olanlar için son derece önerilen bir ürünümüzdür. 150x295x225 ölçülere sahip ürün, kaliteli çam ağacından, shingle, metal aparatı kullanılarak üretilmektedir. İçerisinde 4 adet tavuk bakımı önerilen kümesimiz, 2 adet erkek 6 adet dişi keklik bakımı için de uygun görülmektedir. Kümes içerisinde folluk ve tünek çıtası olmadığı için aynı zamanda tavşan bakımlarında da tercih edilebilir durumdadır. Bahçe alanı 140x65, kapalı alanı 70x65 olan kümesimiz 30 ile 40 adet bıldırcın bakımını da sahiplerine sağlamaktadır.

Kümeslerimizin Artıları

Müşterilerimize her zaman geniş bir ürün yelpazesinde, kaliteli ve güvenilir ürünler sunma amacındayız. Müşterilerimize sunduğumuz tavuk bakım hobi alanları ve kümesler, müşterilerimizin evlerinde ve bahçelerinde ayırabilecekleri alanlara göre ölçülendirilmektedir.

Tüm kümeslerimizde:

  • Tavuklarınızın mutlu olması sağlanır,
  • Bahçe ve kapalı alanlarda gezebilme şansı verilir,
  • Organik yumurta üretimi birinci elden sağlanır,
  • Hayvanlarınızın dış ortamdan gelecek tehlikelere karşı korunması sağlanır,
  • Yumurtaya kolay ulaşım imkanı,
  • Dışkı ve pisliklerin sürgülü alandan kolayca alınması

Müşterilerimize hizmet verdiğimiz işletmemizde, kaliteli ve güvenilir ödeme yöntemleri kullanılıyoruz. Ödemelerinizi kredi kartlarınıza taksit seçenekleriyle gerçekleştirebilir, sitemiz üzerinden güvenilir ödeme yöntemlerini tercih edebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti ve Kümesler

Müşteri memnuniyetini artırmak için kaliteli hizmetlerimizi her zaman denetliyoruz. Ortak çatı altında hizmet aldığınız işletmelere yaptığınız geri dönüşlerin hepsini inceliyoruz. Yorumlarınızı, geri dönüşlerini önemsiyoruz. Böylece, sitemiz üzerinden satış yapan şirketlerin güvenilirliğini ve kalitesini sürekli olarak kontrol altında tutuyoruz. Tavuklarınızın mutlu olmasını sağlayarak, çok daha lezzetli ve kaliteli yumurtalar elde edebilirsiniz. Bunun için sizler de bahçelerinize uygun hobi kümesleri satın alabilirsiniz.

Göster:
Sırala:

Büyük Ahşap Tavuk Kümesi

V Çatılı Kümes XXLDeğerli müşterilerimiz ürünlerimizin tamamı dıştan dışa ölçülmektedir. Kümes alt k..

Mini Ahşap Tavuk Kümesi

Değerli müşterilerimiz ürünlerimizin tamamı dıştan dışa ölçülmektedir. Kümes alt kısmında bulunan ka..

Orta Ahşap Tavuk Kümesi

Değerli müşterilerimiz ürünlerimizin tamamı dıştan dışa ölçülmektedir. Kümes alt kısmında bulunan ka..