Vadeli Kümes Kurulumu İçin Fiyat Alınız

Yarka - Yumurta Tavuğu

Organik yumurta üretimi için yetiştirilen tavuklara yumurta tavuğu, yumurtlayan tavuğa da yarka tavuk denir. Avrupa Birliği müktesebatına uygun olarak yetiştirilen gezen salma yarka tavuk yetiştiriciliği yapan firmaları bünyesinde barındıran firmamız, yumurta tavuğu satışını sağlıklı ve verimli  bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kaliteli ve sağlıklı tavuk satışı ile firmamız aynı zamanda besleyici ve sağlıklı yumurta üretimine de büyük katkı sağlamaktadır.

Türkiye'nin her yerine İstanbul, İzmir, Konya, Samsun, Adana, Kayseri, Afyon, Ankara, Balıkesir, Eskişehir ve diğer illere özel nakliye araçlarımızla teslimat yapılmaktadır.

Söz konusu hizmetleri veren firmamız tüm tavuk cinsleri ve ırklarının alım satım ve kiralamasını da yapmaktadır.

Yumurta Tavuğu, Yarka, Salma Tavukçuluk hakkında daha fazla bilgiyi telefonla öğrenebilirsiniz.Tavuk Pazarı

Beş yıl önce kurduğumuz işletmemiz, tavuk üretimi ve satışı yapan işletmeleri doğrudan müşterileriyle buluşturma amacıyla hizmet vermektedir. Tavuk Pazarı şirketimiz, ülkemizde kurulmuş, sevilen ve sayılan tavuk üreticilerini bir araya getirerek, organik bir Pazar kurma girişimiyle ortaya çıkmıştır. Sistemimizi her zaman en iyiye odaklayarak ilerliyoruz. Bunu yaparken de siz değerli müşterilerimizin geri dönüşleri ve fikirlerinden ilham alıyoruz. 


Yumurta Tavuğu Çeşitlerimiz

Hizmetini veren tavukçuluk işletmelerini bünyemizde topladığımız internet sitemizde, tavuk alım satımı ve tavukçuluk ekipmanları konusunda da geniş bir seçeneğe sahibiz.

Müşterilerimize sunduğumuz yumurta tavuğu çeşitlerimiz:

  • Ataks

  • Australorp tavuk

  • Ligorin tavuk (leghorn)

  • Lohman Brown tavuk

  • Pleymut tavuk

Son derece verimli ve kaliteli yumurtalar elde etmenizi sağlayacak olan tavuk çeşitlerimiz, sizlere özenle gönderilecektir. Güvenli, kaliteli ve hızlı teslimat anlayışıyla hizmetlerimizden tüm ülkemiz kısa sürede yararlanabilecektir.


Tavukların Taşınması

Müşterilerimizin sipariş verdiği ve bünyemiz altında bulunan işletmelerden tedarik edilen tavukların gönderimi de özel şartlarda gerçekleşmektedir.Müşteri memnuniyetini her zaman en tepede tutarak geliştirdiğimiz dağıtım alanımızda, hayvanların en iyi şartlarda sahiplerine ulaşmasını sağlıyoruz.

Bu kapsamda:

  • Özel tavuk taşıma kasaları kullanıyor

  • Uygun taşıma araçlarıyla nakliyeler gerçekleşiyor

  • Eziyet edilmeden tüketiciye ulaştırılıyor

  • Güvenli teslimatlı ülkenin her yerine gönderiliyor

Hayvanlara eziyet edilmeden, sahiplerine teslim edilmesi bizler için son derece önemli bir noktadır. Sizlere canlı hayvan ulaştırırken, onların hayatlarını riske atacak ve onları psikolojik ve fiziksel açıdan zedeleyecek hiçbir girişimde bulunmuyoruz.


Tavukların yolculuk için uygunluğu

Yolculuk sırasında gerektiğinde tavukların ve nakil kasalarının kontrolünün yapılabilmesi için araçta yeterli aydınlatma bulunmalıdır

Konteyner içinde üst üste istiflenmiş olan tavuk taşıma kasalarının içinde oturur pozisyonda taşınan tavukların Bozkurt / 7 (1): 49-63, 2018 53 | S a y f a yolculuk sırasında gözlemlenebilmesi pratik açıdan mümkün değildir. Bu nedenle tavuklarda yolculuk için uygunluk değerlendirmesi kümeste yapılmalıdır. Değerlendirmeyi yetiştirici, nakil aracı sürücüsü, yakalama personeli ve hayvan bakıcıları birlikte yapmalıdır. Kümes içindeki tavuklar açık klinik belirtiler yönünden incelenmeli, soluk alıp vermede veya yürümede güçlük çekip çekmedikleri gözlemlenmelidir. 

Ulusal ve uluslararası ticaret için en fazla uyum probleminin gerçekleştiği canlı hayvan nakli verimliliği oldukça fazla etkilemektedir. Nakil, tüm çiftlik hayvanları için önemli bir stres faktörü olsa da; tavuklar nakil sırasındaki düşük refah koşullarından daha fazla olumsuz etkilenir. Nitekim son yıllarda Avrupa Birliği nakil sırasında tavukların refah ihtiyaçlarını da içeren kümes hayvanı nakil rehberleri geliştirilmiştir. 


Müşteri Memnuniyeti ve Sorunsuz Hizmet

Müşterilerimizin bizlere yaptığı geri dönüşler son derece önemlidir. Yapılan yorumlar ve geri bildirimler sayesinde işletmemiz çatısı altındaki firmalarımızı denetleyebiliyoruz. Güvenilirliğini her zaman kontrol ettiğimiz tavuk üreticilerimizin, aktifliği ve hızlı teslimat özelliklerini de sürekli gözden geçirerek, en iyihizmeti sizlere sunma gayretindeyiz. Hizmetlerimizi sizlere sunarken,arz ve talebin her zaman güvenli şekilde karşılanmasını sağlıyoruz. %100 güven ilkesiyle çıktığımız yolda, müşteri memnuniyetini her zaman temel yapı taşı olarak kullanıyoruz.


Yumurta Tavuğu Kullanım Alanları

Yumurta tavuklarımız,sadece evlerin bahçelerinde, köylerde beslenmek üzere satın alınabileceği gibi organik ürünlerin satışını yapan işletmeler tarafından da tercih edilebilir. Her gün taze yumurta yemek istiyorsanız, kaliteli ve zinde bir kahvaltı yapmak istiyorsanız özel yumurta tavuklarımız dan tercih ederek sizler de organik yumurta ve tavuk üretimine katılabilirsiniz. Tavuklarımızı dilerseniz çift olarak alabilir, dilerseniz işletmelerinize organik yumurta temini için çok sayıda sipariş edebilirsiniz.


Yumurta Tavuklarının Verimliliği

İşletmemiz müşterilerine farklı renklerde ve boyutlarda tavuk hizmeti sağlamaktadır. Çatımız altındaki işletmelerimiz, müşterileri netür farkı sayesinde geniş çeşitlilik içerisinde hizmet veriyor. Ataks, australorp, ligorin, lohman Brown, pleymunt tavukçeşitlerimiz, yumurta gramajı olarak yüksek verimlilik göstermektedir. Müşterilerimizin doğal organik yumurta üretimini destekliyoruz, salma tavukçuluk yapmak isteyen müşterilerimize özel tavuklarımızı sunuyoruz. Ataks tavuğu, yumurta tavuğu olarak ülkemizin tescilli bir cinsidir. Orijinal tavuklara ulaşmak için bizleri tercih edebilir, birbirinden farklı tavuk çeşitlerimiz arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz.


Yumurta Tavuğunda Ödeme Kolaylığı

Evlerinizde, işletmenizde ya da bahçenizde bakmak istediğiniz yumurta tavuklarını bizlerden sipariş ederek, hem uygun fiyatlara kaliteli tavuk almış, hem de verimli yumurtalar elde etmiş olursunuz. Şirketimiz müşterilerini düşünerek 2, 3, 6 ve 9 taksit imkanı sunarak, ödeme kolaylığı sağlıyor. Dilediğiniz kartınızla sitemizden taksitli alışveriş yapabilir, online ödemeler gerçekleştirebilirsiniz. Yumurta tavukları çiftlikleri kuruluşunda da işletmemiz den hizmet satın alabilir, gerekli alt işletmelerimiz aracılığıyla dilediğiniz tavuk cinsine hızlıca ulaşarak sipariş verebilirsiniz.


Göster:
Sırala:

Ataks Tavuk

Ataks Tavuk Nedir?Ataks tavuk, Türkiye'de geliştirilmiş yüksek verimli bir yumurta tavuğudur. Sağlam..

Australorp Tavuk

Australorp Tavuk Nedir?Australorp tavuk, kökeni Avustralya'ya dayanan ve özellikle yüksek yumurta ve..

Ligorin Tavuk

Ligorin Tavuk Nedir?Ligorin tavuk, dünya çapında tanınan ve yaygın olarak yetiştirilen bir yumurta t..

Lohman Tavuğu

Ortalama ağırlıkları 4 aylıkken 1,4 – 1,5 kg iken 3.yılın sonunda 2,7 kg kadar çıkmaktadır. Yumurta ..

Pleymut Tavuk

Plymut Tavuk Nedir?Plymut tavuk, kökeni Amerika Birleşik Devletleri'ne dayanan ve et-tüy özellikleri..

Tinted Coral Tavuk

Tinted Coral TavukTavuk konusunda ön sıralara çıkmayı başaran firmalardan bir tanesi olarak sizler i..