Vadeli Kümes Kurulumu İçin Fiyat Alınız
Tinted Coral Tavuk

bu tavuğun aşı karnesi mevcuttur.

Sipariş ve Bilgi İçin 
05070788797 
ARAYINTinted Coral Tavuk

Tavuk konusunda ön sıralara çıkmayı başaran firmalardan bir tanesi olarak sizler için en kaliteli şekilde hizmet sunmak adına yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Firmamızda yer alan tavuk türleri en çok verime ulaşan türler arasında bulunması sebebi ile güvenilir firmalar arasında yer alıyoruz. 

Müşterilerimiz tavukçuluk işine başlamadan önce bizlere danışarak tavuk yetiştirme ile ilgili tüm bilgileri detaylı bir şekilde alabilirler. Firmamız Tinted Coral tavuk gibi daha birçok önemli tavuk türünü bünyesinde barındırarak sizlere hizmetini en iyi biçimde sunuyor.

Tinted Tavuk Kaç Kilo Gelir?

Bu tavuk türümüz son derece besili olması nedeni ile vermiş olduğu yumurtalar da aynı şekilde vitamin deposudur. Firmamızda yer alan Tinted Coral tavuklarımız en titiz şekilde beslenerek gerekli verimin sağlanması adına çalışma gerçekleştiriliyor. 

Kilo değerine bakıldığında ise yarka zamanından yumurta dönemine girdiğinde 1,40 ile 1,90 kilo arasında ağırlıklara erişimleri gerçekleşir. En kaliteli yemler ile beslediğimiz tavuklarımız en verimli şekilde yumurtlama yaparlar.


Tinted Tavuk ne Kadar Yem Yer?

Tinted Coral tavuklarımız en az yem tüketimini gerçekleştirirken maksimum yumurta performansı sağlar. Son derece parlak ve beyaz tüyleri bulunan ve uysal ulan Tinted Coral tavuklarımız, tam anlamı ile yumurta tavuklarıdır. 

Üstelik günlük olarak yem tüketimleri oranına baktığımızda tavuklarımız 90 gram gibi ağırlıkta yem tüketimini gerçekleştirir. Gezen tavuk olarak büyütülen tavuklarda ise bu durum 65-70 gram arasındadır. Ayrıca bilinmesi gereken en önemli konu ise tavuklarımızın bakımlarının tamamen yapıldığı ve en titiz şekilde sizlere sunulduğudur.

 
Tinted Tavuk Ne Zaman Yumurtlar?

Tinted tavuklarımız yetiştirilme konusunda son sistem tekniklerden geçiyor. Uzman çalışanlarımız ile en profesyonel şekilde dokunuşlar gerçekleşirken en kaliteli mamalar kullanılıyor. Dileyen müşterilerimiz firmamız ile irtibata geçerek özenle büyüttüğümüz tavuklarımızdan hiçbir problem yaşamadan sipariş verebilirler. Tavukçuluk konusunda büyük bir adım atmak isteyenlere özel olarak çeşitli avantajlı fiyatlarımızı da sunuyoruz.

Tavukçulukta son kalite çalışan firmamız, sizlerin memnuniyeti adına en iyi tavuklarını sunmaktan hiçbir zaman taviz vermiyor. İstediğiniz anda firmamızın internet sitesini ziyaret ederek onlarca tavuk çeşitlerimizi, tavukçuluk için gerekli olan aletleri ve fiyatları detaylıca kontrol edebilirsiniz. Tinted tavuk türlerimizin yumurtlama evresine baktığımızda 17 haftalıktan itibaren 1,3 kilo ağırlığa ulaştığında gerçekleşiyor.

Elbette bu durum tavuktan tavuğa az bir şekilde değişebilir. Ancak genel anlamda bu zaman ve ağırlık çerçevesi içerisinde gerçekleşir.

 

Tinted Hangi Renk Yumurtlar?

Tinted tavuk türlerimizi besili şekilde büyütmemiz sebebi ile müşterilerimizin dikkatini çekmeyi başarıyor. Tavukçulukta en fazla kazanç kapısından bir tanesi olan bu tavuk türü yumurtlama dönemine girdiğinde krem rengi ve açık bej renk karışımında yumurta verir. En verimli tavuklardan bir tanesi olarak %98 verim oranına sahiptir. Üstelik yumurta ağırlıkları 65, 70 ve 90 gr arasındadır. Dileyen müşterilerimiz firmamızın tavuk türlerinden dilediklerini sipariş verebilirler.


En Çok Yumurtlayan Yumurta Tavuğu

Yumurtacılıkta en fazla kazanç sağlayan tavuk türü olarak Tinted isimli tavuklar ön plana çıkar. Firmamız ise özellikle yumurta ticareti yapmak isteyenler için Tinted tavuk türlerini kaliteli şekilde sunmayı başarıyor. Arzu edenler bizlere ulaşarak tavuklarımızdan rahatlıkla sipariş verebilirler. Tinted Coral tavuklar yılda 350 adet yumurtaya çıkabilen verimi ile listenin en başında yer alıyor. Bu özelliği sayesinde en fazla aranan tavuklar arasında bulunan Tinted tavuklar firmamızda çokça satışı gerçekleştiriliyor.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tinted Coral Tavuk

Kredi Kartına 2-3-6-9 Taksit İmkanı

Sipariş Formu

Satın alabilmek için asgari adet: 100